DE | CZ | PL | EN
RIEDIGER. legal|tax

Legal

Denis Riediger
Denis Riediger
jednatel
advokát (D/CZ)
DE, CZ, EN | Dresden
denis.riediger@riediger-legal.com
Stefan Schilling
Stefan Schilling
advokát
prokurista
DE, EN | Dresden
stefan.schilling@riediger-legal.com
Michal Cerman
Michal Cerman
advokát
CZ, DE, EN | Dresden
michal.cerman@riediger-legal.com
Jens Hackbart
Jens Hackbart
advokát
DE, EN | Dresden
jens.hackbart@riediger-legal.com
Miriam Huhmann
Miriam Huhmann
diplomovaný komerční právník (FSH)
DE, EN | Dresden
miriam.huhmann@riediger-legal.com

Tax

Romeo Neubauer
Romeo Neubauer
Daňový poradce
DE, EN | Löbau
romeo.neubauer@riediger-legal.com
Ina Schneider
Ina Schneider
daňová odborná hospodářka
DE, EN | Löbau
ina.schneider@riediger-legal.com
Martina Anders
Martina Anders
účetní
DE | Löbau
martina.anders@riediger-legal.com
Petra Bläsche
Petra Bläsche
bilanční účetní
DE, EN | Löbau
petra.blaesche@riediger-legal.com
Uwe Domeyer
Uwe Domeyer
mzdové účetnictví
DE | Dresden
uwe.domeyer@riediger-legal.com
Kai Döring
Kai Döring
Mezinárodní bilanční účetní
DE, EN | Dresden
kai.doering@riediger-legal.com
Emely Grohme
Emely Grohme
ve školení na odborného pracovníka v oblasti daní
DE, EN | Löbau
Ewelina Krajewska-Kuttig
Ewelina Krajewska-Kuttig
diplomovaná podniková ekonomka (BA

CINA® (Certificate in International Accounting)
PL, DE | Löbau
ewelina.krajewska-kuttig@riediger-legal.com
Heike Kunze
Heike Kunze
bilanční účetní, daňová ekonomka
DE | Löbau
heike.kunze@riediger-legal.com
Steffi Neubauer
Steffi Neubauer
odborná daňová asistentka
DE, EN | Löbau
steffi.neubauer@riediger-legal.com
Corina Rachner
Corina Rachner
bilanční účetní
DE, EN | Löbau
corina.rachner@riediger-legal.com
Cornelia Randig
Cornelia Randig
účetní
DE | Löbau
cornelia.randig@riediger-legal.com
  Marika Sári
Marika Sári
účetní
DE | Löbau
marika.sari@riediger-legal.com
Katja Slotta
Katja Slotta
inženýrka ekonomie
DE, EN, RU | Löbau
katja.slotta@riediger-legal.com
Nadja Zimmermann
Nadja Zimmermann
odborný asistent pro mzdové účetnictví, odborný daňový specialista
DE, EN | Dresden
nadja.zimmermann@riediger-legal.com

Assistenz

  Anne Klisch
Anne Klisch
certifikovaná referentka pro upomínky a exekuce stejně jako pro insolvenční právo
DE, EN | Dresden
anne.klisch@riediger-legal.com
Kathleen Ohler
Kathleen Ohler
právní administrativní pracovník
DE, EN | Dresden
kathleen.ohler@riediger-legal.com
Lisa Hanse
Lisa Hanse
Asistence vedení společnosti
DE, EN | Dresden
lisa.hanse@riediger-legal.com
Ines Herzog
Ines Herzog
back office
DE | Löbau
ines.herzog@riediger-legal.com
Karolina Jastrzebska
Karolina Jastrzebska
certifikovaný manažer advokátní kanceláře
PL, DE, Sorbisch | Löbau
karolina.jastrzebska@riediger-legal.com