DE | CZ | PL | EN
RIEDIGER. legal|tax

Legal

Denis Riediger
Denis Riediger
Członek Zarządu
Adwokat (D/CZ)
DE, CZ, EN | Dresden
denis.riediger@riediger-legal.com
Stefan Schilling
Stefan Schilling
Adwokat (D)
prokurent
DE, EN | Dresden
stefan.schilling@riediger-legal.com
Michal Cerman
Michal Cerman
Adwokat
CZ, DE, EN | Dresden
michal.cerman@riediger-legal.com
Jens Hackbart
Jens Hackbart
Adwokat
DE, EN | Dresden
jens.hackbart@riediger-legal.com
Miriam Huhmann
Miriam Huhmann
Dypl. doradca prawa gospodarczego (FSH)
DE, EN | Dresden
miriam.huhmann@riediger-legal.com

Tax

Romeo Neubauer
Romeo Neubauer
doradca podatkowy
DE, EN | Löbau
romeo.neubauer@riediger-legal.com
Daniela Backasch
Daniela Backasch
Doradca podatkowy
DE | Löbau
daniela.backasch@riediger-legal.com
Ina Schneider
Ina Schneider
Specjalista podatkowy (D)
DE, EN | Löbau
ina.schneider@riediger-legal.com
Martina Anders
Martina Anders
Księgowa
DE | Löbau
martina.anders@riediger-legal.com
Petra Bläsche
Petra Bläsche
Księgowa bilansistka
DE, EN | Löbau
petra.blaesche@riediger-legal.com
Conrad Jonscher
Conrad Jonscher
Student kierunku ekonomicznego (podatki, audyt, doradztwo)
DE, EN | Dresden
conrad.jonscher@riediger-legal.com
Uwe Domeyer
Uwe Domeyer
księgowość kadrowa
DE | Dresden
uwe.domeyer@riediger-legal.com
Kai Döring
Kai Döring
Doradca podatkowy
DE, EN | Dresden
kai.doering@riediger-legal.com
Emely Grohme
Emely Grohme
Uczennica w  zawodzie księgowej
DE, EN | Löbau
Ewelina Krajewska-Kuttig
Ewelina Krajewska-Kuttig
Mgr ekonomii

CINA® (Certificate in International Accounting)
PL, DE | Löbau
ewelina.krajewska-kuttig@riediger-legal.com
Heike Kunze
Heike Kunze
Księgowa bilansistka, specjalistka ds. podatku
DE | Löbau
heike.kunze@riediger-legal.com
Steffi Neubauer
Steffi Neubauer
Asystenta doradcy podatkowego
DE, EN | Löbau
steffi.neubauer@riediger-legal.com
Katharina Nitsche
Katharina Nitsche
Specjalistka do spraw finansów
DE, EN | Dresden
katharina.nitsche@riediger-legal.com
Corina Rachner
Corina Rachner
Księgowa bilansistka
DE, EN | Löbau
corina.rachner@riediger-legal.com
Cornelia Randig
Cornelia Randig
Księgowa
DE | Löbau
cornelia.randig@riediger-legal.com
  Marika Sári
Marika Sári
Księgowa
DE | Löbau
marika.sari@riediger-legal.com
Katja Slotta
Katja Slotta
Dypl. Ekonomista
DE, EN, RU | Löbau
katja.slotta@riediger-legal.com
Nadja Zimmermann
Nadja Zimmermann
specjalista do spraw rachunkowości i płac

specjalista do spraw podatków

 
DE, EN | Dresden
nadja.zimmermann@riediger-legal.com

Assistenz

  Anne Klisch
Anne Klisch
certyfikowana referentka do spraw ponagleń, egzekucji oraz prawa upadłościowego
DE, EN | Dresden
anne.klisch@riediger-legal.com
Kathleen Ohler
Kathleen Ohler
Starsza asystentka adwokata
DE, EN | Dresden
kathleen.ohler@riediger-legal.com
Lisa Hanse
Lisa Hanse
asystentka zarządu
DE, EN | Dresden
lisa.hanse@riediger-legal.com
Ines Herzog
Ines Herzog
Administracja
DE | Löbau
ines.herzog@riediger-legal.com
Karolina Jastrzebska
Karolina Jastrzebska
certyfikowany kierownik kancelarii prawnej
PL, DE, Sorbisch | Löbau
karolina.jastrzebska@riediger-legal.com